VITADU - Salon Goldie

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

VITADU

Neviete si už poradiť, ako svoje neželané nadbytočné kilá riešiť?
Objednajte sa na osobnú konzultáciu. Vyhodnotíme kompletné parametre Vášho organizmu, stravovacie návyky, zohľadníme prípadné zdravotné potiaže, vypracujeme Vám diétny program v spojení s veľmi účinnou proteínovou diétou priamo na mieru a podrobne vysvetlíme princípy a spôsob ako dosiahnuť Vašu vytúženú konfekčnú veľkosť a celkovo zlepšiť svoju kondíciu a zdravotný stav.  To však nie je všetko. Spoločne prejdeme celým obdobím Vášho chudnutia formou bezplatných následných pravidelných konzultácií, nájdete u nás motiváciu, podporu a poradenstvo počas i po ukončení diétneho programu.


Ako účinkuje bielkovinová diéta?


Po začatí diétneho programu v jeho jednotlivých etapách sa jednoduchým spôsobom naučíte, popri konzumácii bielkovinových jedál, aké potraviny môžete konzumovať takmer v neobmedzenom množstve tak, že pritom budete chudnúť. Na začiatku diéty sa Váš organizmus najprv odvodní a potom nasleduje samotné chudnutie.  Pri našej vysoko bielkovinovej diéte nebudete chudnúť zo svalovej hmoty, ako tomu býva pri nízko-energetických diétach, ale naopak, z tukových zásob. Pri dodržaní diétneho programu, Váš organizmus bude močom vylučovať odpadové produkty z rozpadu mastných kyselín.

Hodnotu týchto odpadových látok Vám budeme tiež kontrolovať. Oni vám dajú signál, že u vás dochádza k rozpadu tukových zásob tela. Odbúravaním tukových zásob pomôžete aj svojím vnútorným orgánom, nakoľko odľahčíte ich od nánosov vnútorného tuku.

Celkovo sa budete cítiť ľahší i zdravší - vysoký krvný tlak sa dostane do normálu, zníži sa cholesterol a pri diabete aj hladina cukru v krvi. Pri pohľade do zrkadla budete šťastní, lebo to všetko sa prejaví aj na Vašom vonkajšom vzhľade. Vaše myslenie s každým -takpovediac ľahko strateným- kilogramom bude pozitívne reagovať, čo vám dodá elán do života. V závere, v poslednej etape redukčného programu, od nás zadarmo dostanete písomné pokyny následného, správneho a zdravého stravovania, aby ste si zachovali Vašu dosiahnutú konfekčnú veľkosť. Budete žať obdiv a možno aj závisť Vášho okolia.


Objednajte sa na odbornú konzultáciu a zhoďte prebytočné kilá!

Viac informácií o proteínovej diéte Vitadu a o ich produktoch nájdete na ich stránke:

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky