Kavitácia - Salon Goldie

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Kavitácia

Zbavte sa nežiadúceho tuku bez námahy, bez bolesti a bez chirurgického zákroku!

Kavitácia, alebo neinvazívna liposukcia, je moderná a vysoko účinná alternatíva chirurgickej liposukcie. Jedná sa o redukciu tukových vankúšikov bezpečným spôsobom, bez ihiel, bez bolesti a rizík spojených s chirurgickými zákrokmi. Je to vhodná metóda na formovanie brucha, stehien, horných končatín a syndrómu "jazdeckých nohavíc", a to všetko bez anestézy a bez jaziev.

Kavitácia eliminuje celulitídu a napína kožu. Počas ošetrenia dochádza k významnému zmenšeniu tukového tkaniva bez operačného zákroku. Povrch pokožky sa mení už po prvom sedení. Reliéf tzv. pomarančovej pokožky sa zlepšuje hneď od prvého ošetrenia, po ktorom sa ošetrované miesto v obvode zmenší o 1,5 - 3,5 cm. Po šiestich ošetreniach sa väčšinou nastáva zmenšenie obvodu ošetrovaného miesta až o 13,0-15,0 cm.

V priebehu kavitácie ultrazvukové a rádiofrekvenčné vlny rozbíjajú prebytočné tukové tkanivo a výrazne redukujú celulitídu. Základným princípom kavitácie je narušenie (rozbitie) membrány tukových buniek s pomocou nízkofrekvenčného ultrazvuku.

Obsah tukových buniek sa dostane do medzibunkového priestoru a následne sa lymfatickými a močovými cestami prirodzene odplaví von z tela. Preto pred a po ošetrení je dôležité dodržiavať pitný režim s minimálnym denným prísunom tekutín 2-3 litre, a po ukončení kavitácie sa odporúča aj absolvovanie prístrojovej lymfodrenáže, ktorá pomáha odstrániť z tela uvoľnené a rozpustené tuky a všetky ostatné škodlivé látky.


K
ontraindikácie kavitácie:
- vysoký krvný tlak a kardiovaskulárne ochorenia, závažné ochorenia žíl, kardiostimulátor
- psychické poruchy a nervové ochorenia, epilepsia
- tuberkulóza a infekčné ochorenia
- menštruácia, tehotenstvo
- kožné ochorenia, psoriáza, rany, ekzémy
- kĺbové implantáty

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky