Salon Goldie

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Vítame Vás na našich stránkach a zároveň Vás srdečne pozývame
do nášho štúdia Salon Goldie v Tomášove.


Vitadu - diétny program v štúdiu Salon Goldie!
Potrebujete sa zbaviť nadbytočných kíl rýchlo, ale hlavne zdravo, bezpečne a pod odborným dohľadom?

Máme pre Vás riešenie vo forme bielkovinového diétneho programu, v rámci ktorého bez trápenia, počítania kalórií, zdĺhavého diétneho vyvárania a hlavne organizmu prirodzeným spôsobom môžete schudnúť  5-10 kg za mesiac. Váš naštartovaný metabolizmus odbúra neestetické a zdraviu škodlivé tukové zásoby, budete zdravší, štíhlejší a to bez jojo efektu. Naučíme Vás čo jesť a pritom chudnúť, ale aj ako si udržať nadobudnutú štíhlu líniu. Dovoľte, aby vedecké poznatky, odborný dohľad a program zostavený na mieru odstránil Váš problém!

V našich esteticky upravených priestoroch v príjemnom prostredí Vám ponúkame naše služby v oblasti formovania postavy, zníženia telesnej hmotnosti a podpory zdravia.


Dlhé hodiny namáhavého cvičenia doma alebo v telocvični si u nás môžete zameniť resp. doplniť ľahkými, ale intenzívnymi formami cvičenia na našich špeciálnych prístrojoch, pri ktorých oveľa účinnejšie spálite tuky, ako pri bežnom cvičení. V prípade, že sa chcete zbaviť lokalizovaného tuku a hlbokej celulitídy bez chirurgického zákroku, využite našu ponuku neinvazívnej liposukcie pomocou ultrazvukovej kavitácie. Váš celkový relax a načerpanie nových síl podporí naša prístrojová detoxikačná lymfatická masáž v kombinácii s infračerveným ohrevom.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky